Saltar apartados

Directori Adquisicions i Gestió de la Col·lecció

Alida González Martínez

Directora

alida.gonzalez@ua.es

tel. +34 965 90 3750

Asunción García Conde-Chico

Gestió de publicacions periòdiques Biblioteques de Ciències, i Educació i Facturació

asuncion.garcia@ua.es

tel. +34 965 90 9782

Josefa Orts Martínez

Gestió de llibres electrònics i adquisició de monografies Biblioteques POE i Ciències

josefa.orts@ua.es

tel. +34 965 90 3400 ext. 2810

Alicia Aracil Bertomeu

Gestió econòmica

alicia.aracil@ua.es

tel. +34 965 90 3400 ext. 2810

Gregoria Hurtado Correa

Gestió de publicacions periòdiques Biblioteques d'Econòmiques, POE

goyi.hurtado@ua.es

tel. +34 965 90 3073

Enrique Calvo Román

Gestió de publicacions periòdiques Biblioteca FL, Punt Biu i Mediateca

enrique.calvo@ua.es

tel. +34 965 90 3400 ext. 2021

Nuria Martos Muñoz

Gestió de monografies Biblioteca de Geografia, Biblioteca d'Econòmiques i PuntBiu

nuria.martos@ua.es

tel. +34 965 90 3073

Mª Teresa Mas Moreno

Gestió de monografies Biblioteques de FL i biblioteca professional

mt.mas@ua.es

tel. +34 965 90 3073

Mª Reyes Monreal Jiménez

Gestió de monografies Biblioteques d'Educació, Dret i Mediateca

reyes.monreal@ua.es

tel. +34 965 90 3400 ext. 2810

Mª Angeles Villaplana Soler

Gestió de publicacions periòdiques Biblioteques de Dret i Geografia

angeles.villaplana@ua.es

tel. +34 965 90 3400 ext. 2021

Biblioteca Universitària


Universitat d'Alacant
Carretera Sant Vicent s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 965 90 3996

Fax: (+34) 96 590 3735

Twitter: http://twitter.com/BibliotecaUA

Facebook: http://www.facebook.com/biblioteca.UA

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464