Saltar apartados

Directori Biblioteca Filosofia i Lletres (1ª planta)

Carlos Asensio Die

Procés tècnic, suport al PDI i formació

carlos.asensio@ua.es

tel. +34 965 90 3400 ext. 2814

Rocío de Frutos Herranz

Procés tècnic, suport al PDI i formació 

rocio.defrutos@ua.es

tel. +34 965 90 3400 ext. 2814 

Manuel Benito García

Gestió de la col·lecció, suport tècnic i DIALNET

manuel.benito@ua.es

tel. +34 965 90 9774

Pablo Cerezo Bernabeu

Gestió de la col·lecció, suport tècnic i DIALNET 

pablo.cerezo@ua.es

tel. +34 965 90 9774

Natalia Amador Miras

Informació i préstec

natalia.amador@ua.es  tel. +34 965 90 9774 

Mª Catalina Aragón Baltanás

Informació i préstec

caty.aragon@ua.es

tel. +34 965 90 9774

Cristina Bernabéu Valdés

Información y préstamo

cristina.bernabeu@ua.es tel. +34 965 90 9774 

Rosa Mijangos Sánchez

Informació i préstec 

rosa.mijangos@ua.es

tel. +34 965 90 9774

Antonio Viudes Aguilar

Informació i préstec

aviudes@ua.es

tel. +34 965 90 9774

Vicenta Moya Alcaraz

Informació i préstec

vicenta.moya@ua.es

tel. +34 965 90 9774

Biblioteca Universitària


Universitat d'Alacant
Carretera Sant Vicent s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 965 90 3996

Fax: (+34) 96 590 3735

Twitter: http://twitter.com/BibliotecaUA

Facebook: http://www.facebook.com/biblioteca.UA

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464