Saltar apartados

Directori Biblioteca Filosofia i Lletres (2ª planta)

Mª Victoria Játiva Miralles

Directora

victoria.jativa@ua.es 

tel. +34 965 90 3424

Gabriel Cantó Corchado

Procés tècnic, suport al PDI i formació  

gabi.canto@ua.es 

tel. +34 965 90 3571

Silvia Sala Gosálbez

Procés tècnic, suport al PDI i formació  

silvia.sala@ua.es 

tel. +34 965 90 3400 ext. 2758

Teresa Benito García

Gestió de la col·lecció, suport tècnic i DIALNET  

teresa.benito@ua.es 

tel. +34 965 90 3571

Antonio Conde Rosell

Informació i préstec

antonio.conde@ua.es 

tel. +34 965 90 3571

Francisco del Amo Martínez

Informació i préstec

francisco.delamo@ua.es 

tel. +34 965 90 3571

María del Carmen Fuentes García

Informació i préstec

carmen.fuentes@ua.es

tel. +34 965 90 3571

Isabel Gilabert Bosch

Informació i préstec

isabel.gilabert@ua.es 

tel. +34 965 90 3571

Mª José Giménez Miras

Informació i préstec

mj.gimenez@ua.es 

tel. +34 965 90 3571

José Antonio López Pastor

Informació i préstec

ja.lopez@ua.es tel. +34 965 90 3571

Clara Marcet Ivorra

Informació i préstec

clara.marcet@ua.es 

tel. +34 965 90 3571

Raquel Martínez Marco

Informació i préstec

raquel.martinez@ua.es 

tel. +34 965 90 3571

Cristina Nadal Segura

Informació i préstec

cris.nadal@ua.es

tel. +34 965 90 3571

Biblioteca Universitària


Universitat d'Alacant
Carretera Sant Vicent s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 965 90 3996

Fax: (+34) 96 590 3735

Twitter: http://twitter.com/BibliotecaUA

Facebook: http://www.facebook.com/biblioteca.UA

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464