Saltar apartados

Directori Normalització i Procés Tècnic

Marta González Viada

Directora 

marta.gonzalez@ua.es

tel. +34 965 90 3828

Paula Molina Escrivà

Seus. Col·leccions especials

Normalització d'autoritats,

paula.molina@ua.es tel. +34 965 90 9359

Raquel Pastor Clement

Mediateca

Normalització d'autoritats

raquel.pastor@ua.es tel. +34 965 90 3400 ext. 2400

Salvador Sánchez Gª de las Bayonas

Publicacions periòdiques, Recursos-e.

Normalització d'autoritats,

salva.sanchez@ua.es tel. +34 965 90 3400 ext. 2812

Antonio Ambrona López

Biblioteca Politècnica i C. de la Salut

Serveis Universitaris

antonio.ambrona@ua.es tel. +34 965 90 3400 ext. 2813

Pedro Bonilla Serrallet

Biblioteca Geografia, Dept. Prehistòria, MUA

pedro.bonilla@ua.es tel. +34 965 90 3400 ext. 1176 
José Pedro García Fabra 

Biblioteca Ciències, Biblioteca Dret

josepedro.garcia@ua.es tel. +34 965 90 3400 ext. 2401

Antonia Montoya Navarro

Biblioteca Filosofia i Lletres, C.E. Mario Benedetti

antonia.montoya@ua.es tel. +34 965 90 3400 ext. 2813

Vicente Segura Beviá

Biblioteca Econòmiques, Biblioteca Educació, PuntBiu 

vicente.segura@ua.es

tel. +34 965 90 3400 ext. 2812

Francisco Rosillo Rodríguez

Repartiment intern 

paco.rosillo@ua.es

tel. +34 965 90 3400 ext. 2566

Biblioteca Universitària


Universitat d'Alacant
Carretera Sant Vicent s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 965 90 3996

Fax: (+34) 96 590 3735

Twitter: http://twitter.com/BibliotecaUA

Facebook: http://www.facebook.com/biblioteca.UA

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464